Buy this product
700 Lekë

Aventurat e shokut fantastik ( Published by: Ideart in 2020 )

Translator:  Artan Miraka

Imagjinata e Roul Xhefersonit na sjell një aventurë të përmasave epike. Bashkohuni me Rolandin dhe shokun e tij të ngushtë, Garg Barbarin, teksa lënë fshatin e tyre të rehatshëm dhe nisen në një mision për të shpëtuar nga Magjistari i Bardhë mamin e Rolandit. Do të arrijnë heronjtë tanë të mbijetojnë? Zbulojeni në "Aventurat e shokut fantastik" të Roul Xhefersonit.

Price: 700 Lekë
Buy this product
700 Lekë

Product Details

  • Publisher: Ideart (2020)
  • Published in: 2020
  • Language: Albanian
  • ISBN-13: 978 9928 272 62 1
  • Format: Paperback
  • Page nr.: 216
  • Book dimensions: 140 x 205 x 18 mm
All rights reserved. © 2015 Library Albania