Blije këtë produkt
900 Lekë

Bujtina në Tiranë ( Botuar nga: Onufri në 2021 )

Autori:  Mario Caliva
Përkthyesi:  Valbona Jakova Gurra

Bujtina e Tiranës është një vend ku fillon çdo gjë: intriga, dashuri të fshehta dhe takime fatale. Faqet e këtij romani tregojnë se fati është gjithmonë i zellshëm në thurjen e ekzistencës së gjithsecilit edhe në momentet kur gjithçka duket sikur e braktis veten në mërzinë e ditëve të palëvizshme. Protagonisti i kësaj historie gjendet në një situatë në dukje paqësore, por me kalimin e ditëve ai do të zbulojë se është pjesë e një mekanizmi më të madh, të cilit nuk do të jetë në gjendje t'ia kuptojë as përmasat dhe as qellimet. Por në një moment ai do te gjejë rrugën e humbur dhe do të kthehet te rrënjët.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Onufri (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928354327
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 167
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania