Blije këtë produkt
650 Lekë

Daullja prej letre ( Botuar nga: ORA Botime në 2003 )

Autori:  Besnik Mustafaj

Çmimi: 650 Lekë
Blije këtë produkt
650 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: ORA Botime (2003)
  • Botuar në: 2003
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9992787317
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 268
  • Përmasat e librit: 130 x 220 x 15 mm

Njihu me Autorin

Besnik Mustafaj -

Besnik Mustafaj lindi më 23 shtator të vitit 1958 në Bajram Curr. (Tropojë), është një politikan dhe shkrimtar i njohur shqiptar.Në Tiranë studioi gjuhën frënge në fakultetin e Gjuhëve të Huaja të Universitetit të Tiranës. Veprat e tij janë të botuara në shumë gjuhë si shqip, frëngjisht, ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania