Blije këtë produkt
700 Lekë

Deni Dingëll 4: Këmbëhekuri i Fuqishëm ( Botuar nga: Ideart në 2020 )

Autori:  Angie Lake
Përkthyesi:  Rudina Çupi

Deni Dingëlli- i rrezikshëm për fqinjët dhe kërcënim për kafshët e tyre shtëpiake- është rikthyer! Ndodhi që, duke provuar nëse funksiononte apo jo shpikja e tyre më e re, rrezengrirësi, ndordhi kameleoni fitues i disa çmimeve të zotit Nesbit. Kështu, “për të mësuar disiplinën”, Deni dhe Persi dërgohen të ndjekin kursin e xhuxhicusë... OPALA! Në vend që të ndodhë kjo, ndodh që të vihet në provë të rëndë miqësia mes tyre. A mundet që ndërtimi i robotit shpartallues më të fuqishëm në botë ta rikthejë miqësinë mes tyre?

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ideart (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 272 57 7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 247
  • Përmasat e librit: 155 x 192 x 18 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania