Blije këtë produkt
500 Lekë

Dhëmbët e mëdhenj të gomarit Ziko ( Botuar nga: Botimet Living në 2018 )

Autori:  Edi Gogu

Edi Gogu ka lindur në Tiranë në vitin 1975. E rritur nën magjepsjen e rrëfimeve të gjyshërve pasionin e saj për të shkruar tregime për fëmije filloi ta ushtronte duke hedhur në letër disa nga historitë që u rrëfente fëmijëve të saj, para gjumit. Madje disa nga historitë ata i kanë “thurur” së bashku. Ajo beson se një fëmijë që lexon jeton njëkohësisht mes së vërtetës dhe magjikes. Edi jeton e lumtur në fshat me bashkëshortin dhe tre fëmijët e saj.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Living (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-216-35-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 60
  • Përmasat e librit: 200 x 205 x 5 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania