Blije këtë produkt
700 Lekë

Dielli më perëndon në lindje ( Botuar nga: Schnell në 2021 )

Autori:  Eralda Baze

"Tanimë është e sigurtë, aq shumë e sigurtë sa semundja jote dhe vdekja e të gjithëve ne se, unë nuk do të jem kurrë nëna e Nefertitit. Nefertiti ishte emri yt i preferuar; me te cilin do të pagëzoje vajzën tonë imagjinare, shkurt do ta thërrisnim Tita, pasi Titi dukej si emër çuni në gjuhën time..."

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Schnell (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928448705
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 355
  • Përmasat e librit: 132 x 250 x 20 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania