Blije këtë produkt
600 Lekë

Ditari i Alisës, Po sikur të bejmë paqe ( Botuar nga: Botart në 2018 )

Autori:  Sylvie Louis
Përkthyesi:  Irena Barjami

I dashur ditar, Asgjë nuk po ecën mirë ne klasën e 6-të B! Një nxënëse e klasës bëri një gabim dhe era e grindjes po fryn tashmë mes nesh. Oh, jo! Shpresoj që të triumfojë miqësia! E deri sa të ndërrohen këto mendime, kemi: move dub në shkollë! Një party supriz për ditën e fundit të shkollës para se të marik pushimet... ngjarje të pabesueshme, si metamorfoza e Boes në bebe peshkaqen dhe një takim kokë më kokë me një merimangë migal!

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-219-82-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 160
  • Përmasat e librit: 145 x 215 x 13 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania