Blije këtë produkt
600 Lekë

Ditari i Alisës :Tom 5 ( Botuar nga: Botart në 2017 )

Autori:  Sylvie Louis
Përkthyesi:  Irena Barjami

“I dashur ditar udhëtar! Për një javë do të fluturoj për në Belgjikë. Urra! Po të lajmëroj që tani se do të të fus në bagazhet e mia... Ti do të bagazhet e mia... Ti do të dish gjithçka mbi pushimet e mia me kushërinjtë Lyly e Kentë, pa harruar teze Modin dhe gjyshe Zhuljetën. Duke pritur ditën, po rehatohem në një plazh me rërë të imët. Përpara meje shtrihet poshtë diellit një liqen xixëllues. Epo mirë, nuk ka palma në horizont dhe uji nuk ka ngjyrë blu në jeshile. Shkurt muhabeti, jemi në Kebek. Nëse ja nis që nga fillimi...”- Alisa.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-219-46-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 160
  • Përmasat e librit: 143 x 206 x 12 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania