Blije këtë produkt
600 Lekë

Ditari i Alisës : Tom 6 ( Botuar nga: Botart në 2017 )

Autori:  Sylvie Louis
Përkthyesi:  Irena Barjami

“I dashur ditar, kam kënaqësinë të të njoftoj se po përuroj sezonin tënd të dytë! Ja ku jeni, unë dhe shokët e mi po shkojmë në klasë të gjashtë! Po vdes të të tregoj ditën e parë të shkollës dhe mbi të, të të them se kush gjendet në klasën time... dhe kush nuk është më (pff... Karim, më mungon. Do të doja shumë të kisha lajme nga ty!) A do të kalojmë një tjetër vit magjik me zotin Gotje? Do të më duhet të duroj përsëri zemërimin e të tmerrshmes Kruela Fatal?! Në menu: pritje në ankth, festa dhe të qeshura të çmendura!”- Alisa.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-219-47-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 160
  • Përmasat e librit: 141 x 206 x 12 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania