Blije këtë produkt
750 Lekë

Furia ( Botuar nga: Dudaj në 2005 )

Autori:  Salman Rushdie
Përkthyesi:  Ilir Baçi

Furia është një vepër me energji shpërthyese, një komedi e pamëshirshme dhe e zezë, një studim thellësisht shqetësues i anës më të errët të natyrës njerëzore dhe një histori dashurie që të lë pa gojë. Gjithashtu është edhe një portret mbresëlënës i Nju Jorkut.

Çmimi: 750 Lekë
Blije këtë produkt
750 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2005)
  • Botuar në: 2005
  • ISBN-10: 99943-33-50-X
  • Nr. faqe: 286
  • Përmasat e librit: 125 x 200 x 20 mm

Njihu me Autorin

Salman Rushdie -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania