Blije këtë produkt
1000 Lekë

Gatuaj dhe shijo ( Botuar nga: Dituria në 2011 )

Autori:  Benedetta Parodi
Përkthyesi:  Dojna Nasi

Të gatuash nuk do të thotë vetëm të përgatisësh pjata të shijshme, por edhe të jesh e zonja të gjesh gjithmonë menynë më të përshtatshme për rastin a ngjarjen dhe sidomos të përshtatshme për kuletën. Receta për të gjithë, të shëndetshme, ekonomike, por me kujdes ndaj shëndetit dhe parave që duhen shpenzuar.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2011)
  • Botuar në: 2011
  • ISBN-13: 978-9928-103-17-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 254
  • Përmasat e librit: 140 x 208 x 17 mm

Njihu me Autorin

Benedetta Parodi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania