Blije këtë produkt
700 Lekë

Gol !Goditje dënimi dhe goditje tradhëtare Vëllimi 1 ( Botuar nga: Botart në 2019 )

Autori:  Antuan Grizman
Përkthyesi:  Irena Barjami

Toni Grizi ëndërron të jetë pjesë e skuadrës së të rinjve kampionë që stërvit babai i tij. Për fat të mirë apo të keq, sulmuesi kryesor i skuadrës është lënduar gjatë pushimeve dhe duhet gjetur një zëvendësues sa më shpejt. Edhe pse babai i tij, Grizli, nuk është dakord dhe gjithë të tjerët mendojnë se ai është shumë i vogël dhe i brishte... Toni do të bëjë gjithçka për t'u futur në klubin e ëndrrave të tij. Këshilla ime: « Bëje jetën tënde ëndërr dhe ëndrrën realitet» Shprehje nga libri "Princi i vogël" i Saint-Exupery.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-286-18-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 160
  • Përmasat e librit: 140 x 206 x 15 mm

Njihu me Autorin

Antuan Grizman -

ANTUAN GRIZMAN është ylli i futbollit trengjyrësh që prej hyrjes së tij të parë si sulmues në skuadrën e Francës në vitin 2014 dhe shpërthimeve të tij në Europianin e 2016-es ku u cilësua si golashënuesi më i mirë. Në serinë e tij të parë të" librave "Gol!" frymezuar nga jeta e tij, ai ndan ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania