Blije këtë produkt
700 Lekë

Gol !Një spiun në skuadër Vëllimi 2 ( Botuar nga: Botart në 2019 )

Autori:  Antuan Grizman
Përkthyesi:  Irena Barjami

Sulmuesi Mikael Ribo, pas rikthimit, ndihet i kërcënuar nga Toni Grizi, i cili i ka marrë famën në gjirin e skuadres makoneze. Por, ai nuk është i vetmi që nuk e ka qejf Tonin: lojtarët e skuadrës së Auxerre-s dhe trajneri i tyre Xhin Roi, armik i betuar i trajnerit Pelves, janë shumë të vendosur për të dëmtuar lojtarin e ri... A do të mund ta kalojë Toni këtë sprovë? Në cilën fushë gjendet kundërshtari i vërtetë?

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-286-19-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 160
  • Përmasat e librit: 140 x 207 x 15 mm

Njihu me Autorin

Antuan Grizman -

ANTUAN GRIZMAN është ylli i futbollit trengjyrësh që prej hyrjes së tij të parë si sulmues në skuadrën e Francës në vitin 2014 dhe shpërthimeve të tij në Europianin e 2016-es ku u cilësua si golashënuesi më i mirë. Në serinë e tij të parë të" librave "Gol!" frymezuar nga jeta e tij, ai ndan ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania