Blije këtë produkt
1200 Lekë

Kur mbylla sytë ( Botuar nga: Botimet Living në 2020 )

Autori:  Linda Green
Përkthyesi:  Alda Koço

Nje triller, në të cilin mund ta gjejë veten gjithkush. Një histori e gjallë dhe drithëruese për rolin e paçmueshëm të mëmësisë... Një, dy, tre... Një lojë symbyllazi me vajzën do të kthehet në makthin më të keq për një prind. Ela, vogëlushja e shkathët dhe e zgjuar zhduket pa lënë gjurmë. Policia, media dhe familja kujtojnë se e dinë kush mund ta ketë rrëmbyer, por po sikur krimineli i vërtetë të mos jetë një i huaj? Po sikur ai të jetë i bindur se po bën gjënë e duhur me vogëlushen? Dhe, mbi të gjitha, po sikur vajza të mos gjendet më?

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Living (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 216 96 0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 294
  • Përmasat e librit: 142 x 202 x 22 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania