Blije këtë produkt
400 Lekë

Letra në ishull ( Botuar nga: Mediaprint në 2021 )

Autori:  Rejvi Dervishi

Kudo që hidhte sytë, shihte veç ujë. Nuk ia kishte idenë se ku ishte. I vetëm lundronte në detin pa anë e pa fund. E shqetësonte mendimi se mos ndoshta nuk do të mund të gjente asnjë anije pas tri ditësh, por përsëri i jepte vetes shpresë. Çfarë do të ndodhë me Aleksandron dhe udhëtimin që i ndryshoi jetën?

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mediaprint (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 08 457 6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 77
  • Përmasat e librit: 145 x 210 x 10 mm

Njihu me Autorin

Rejvi Dervishi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania