Faqja e autorit

Linda Green


Linda Green është gazetare dhe shkrimtare. Ajo jeton në West Yorkshire, Angli, me bashkëshortin dhe djalin. Është 50 vjece dhe deri më sot ka shkruajtur 10 romane, të cilët kanë shitur miliona kopje në mbarë botën.

Shiko librat e autorit

titleToAlt
Çmimi: 1200 Lekë
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania