Blije këtë produkt
600 Lekë

Loku një hyrje e shkurtër ( Botuar nga: Ideart në )

Autori:  John Dunn
Përkthyesi:  Erion Kristo

I qartë dhe i gjallë... ofron një thellim në arritjet dhe dështimet e gurrës ideologjisë angleze

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ideart ()
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 128
  • Përmasat e librit: 135 x 205 x 8 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania