Blije këtë produkt
1200 Lekë

Matrioshka e fundit ( Botuar nga: Botimet Living në 2021 )

Autori:  B.A.Paris
Përkthyesi:  Pranvera Palushi

Jemi në epokën e artë të shkrimtarisë për shkak, të librave mahnitës si "Matrioshka e fundit” të cilin e adhuroj. Fini dhe Lejla : të rinj, të dashuruar dhe me të ardhme. Një mbrëmje, teksa ktheheshin nga pushimet në Francë, Fini ndalon në një pikë karburanti dhe e lë Lejlën në makinë. Kur kthehet, pas disa minutash, Lejla është zhdukur pa lënë gjurmë, për të mos u kthyer më kurrë. Ose të paktën, kjo është dëshmia që Fini jep në polici. Dhe është e vërtetë... deri diku. Dymbëdhjetë vjet më pas, Fini ka vazhduar jetën. Rastësisht është njohur me motrën e Lejlës, Elenën, me të cilën është gati të martohet.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Living (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928338167
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 245
  • Përmasat e librit: 150 x 229 x 23 mm

Njihu me Autorin

B.A.Paris -

B.A. Paris është shkimtaria e bestseller-it Pas Dyerve të Mbyllura. Ajo është rritur në Angli dhe më pas u zhvendos në Francë, ku kaloi disa vite duke punuar si financiere.Më pas mbaroi studimet si mesuese dhe hapti një shkollë për gjuhët e huaja bashkë me bashkëshortin e saj. Ajo akoma jeton ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania