Blije këtë produkt
1000 Lekë

Mirë se erdhët në kuzhinën time ( Botuar nga: Dituria në 2012 )

Autori:  Benedetta Parodi
Përkthyesi:  Dojna Nasi

“Mirë se erdhët në kuzhinën time”, një libër recetash i shkruar si ditar e që lexohet si roman. Në këtë libër do provoni kënaqësitë e shijes sipas stinëve e duke zgjedhur, falë këshillave të autores gatesat më të përshtatshme për çdo ditë të vitit: nxitëse dhe gjallëruese në pranverë, të lehta e freskuese në verë, oreksndjellëse e të shijshme në vjeshtë dhe plot kalori dhe energjike në dimër do të gjeni 225 receta krejtësisht të reja e me rezultat të sigurt, të ndara sipas muajve.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2012)
  • Botuar në: 2012
  • ISBN-13: 978-9928-103-44-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 245
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 15 mm

Njihu me Autorin

Benedetta Parodi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania