Blije këtë produkt
800 Lekë

Pak magji ( Botuar nga: Dudaj në 2020 )

Autori:  Elena Duka Xhina

Pas të vërtetës, o njeri/gjithë jetën kot mos u mund!/ Ne marrin frymë nga dashuritë dhe në fund vdesim po nga to...

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 99943 0 631 2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 135
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 13 mm

Njihu me Autorin

Elena Duka Xhina -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania