Blije këtë produkt
1300 Lekë

Përgjithmonë unë ( Botuar nga: Uegen në 2021 )

Autori:  Jojo Moyes
Përkthyesi:  Orgeta Gjini

Çmimi: 1300 Lekë
Blije këtë produkt
1300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928035226
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 488
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 35 mm

Njihu me Autorin

Jojo Moyes -

Jojo Moyes ka lindur në vitin 1969 dhe u rrit në Londër. Pas një karriere të ndryshme duke përfshirë ndarjes nga si një kontrollues minitaksi, Typer e deklaratave Braille për të verbërit për NatWest, dhe shkrimtarit broshurë për Club 18-30, ajo e bëri një diplomë në Royal Holloway dhe Bedford College ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania