Blije këtë produkt
1200 Lekë

Përralla të paharrueshme me princesha ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2020 )

Përkthyesi:  Taulant Hatia

Një libër i bukur me tregime klasike për fëmijë të ilustruara nga Maria Rita Gentili, Giorgia Farnesi, Laura Brancati dhe Fulvia Foglizzo. Tregimet klasike që përfshihen në këtë libër janë: Borëbardha dhe shtatë xhuxhat, Hirushja, Liza në botën e çudirave, Kësulëkuqja dhe Bukuroshja e fjetur.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 00 407 9
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 126
  • Përmasat e librit: 224 x 284 x 20 mm

Njihu me Autorin

Stefania Leonardi Hartley -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania