Blije këtë produkt
250 Lekë

Robinson Kruzo ( Botuar nga: Botimet Zambaku në 2007 )

Autori:  Daniel Defo
Përkthyesi:  Gazmend Aga

"Kishin kaluar plot 23 vjet që nga ardhja në ishull. Sikur të më thonin se do të jetoja 23 vjet i vetëm në një ishull, do ta kisha përqeshur, por isha mësuar shumë me jetën këtu. Kisha mësuar duke e jetuar se ç'mund të arrijë dhe jetojë një njeri i vetëm. Sikur mos të kisha frikë nga kanibalët, mund të jetoja në ishull deri në fund të jetës sime, i qetë dhe i lumtur."- Robinson Kruzo.

Çmimi: 250 Lekë
Blije këtë produkt
250 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Zambaku (2007)
  • Botuar në: 2007
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 975-266-519-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 74
  • Përmasat e librit: 128 x 200 x 6 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania