Blije këtë produkt
1700 Lekë

Shqipëria dhe fuqitë e mëdha 1878-1918 ( Botuar nga: Dodona Press në 2020 )


Çmimi: 1700 Lekë
Blije këtë produkt
1700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dodona Press (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 4616 0 5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 542
  • Përmasat e librit: 143 x 210 x 44 mm

Njihu me Autorin

Elena Kocaqi Levanti -

Prof.Ass.Dr. Elena Kocaqi Ka kryer studimet ne Universitetin e Tiranes, me kohe te plote, ne tre fakultete, me rezultate te shkelqyera ne deget: Histori, Juridik dhe Shkenca Politike. Ka kryer Studimet Master dhe me pas ka mbrojtur Doktoraturen prane Qendres se Studimeve Albanologjike ne Tirane me titull: "Politikat ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania