Blije këtë produkt
1000 Lekë

Si e krijoi Austro-Hungaria shtetin shqiptar ( Botuar nga: Emal në 2012 )


Elena Kocaqi Levanti, ka mbaruar studimet për hlstori me medalje të Artë në universitetin e Tiranës dhe më pas po në këtë universitet kreu studimet për juridik dhe shkenca politike. Ka mbaruar studimet pasuniversitare master dhe është në proçes doktorature. Autorja punon si pedagoge pranë disa universiteteve. Ka botuar disa libra me karakter historik.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Emal (2012)
  • Botuar në: 2012
  • ISBN-13: 978-9928-04-114-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 214
  • Përmasat e librit: 140 x 200 x 20 mm

Njihu me Autorin

Elena Kocaqi Levanti -

Prof.Ass.Dr. Elena Kocaqi Ka kryer studimet ne Universitetin e Tiranes, me kohe te plote, ne tre fakultete, me rezultate te shkelqyera ne deget: Histori, Juridik dhe Shkenca Politike. Ka kryer Studimet Master dhe me pas ka mbrojtur Doktoraturen prane Qendres se Studimeve Albanologjike ne Tirane me titull: "Politikat ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania