Blije këtë produkt
700 Lekë

Thirrje nën armë ( Botuar nga: Dituria në 2021 )

Autori:  Lu Xun
Përkthyesi:  Kujtim Ymeri

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 292 27 8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 175
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 16 mm

Njihu me Autorin

Lu Xun -

Lu Xun, pseudonimi i Zhou Shuren (1881-1936), shkrimtar i shquar, eseist, poet, kritik letrar dhe figurë qendrore e letërsisë moderne kineze, lindi në një familje pronarësh tokash dhe zyrtarësh qeveritarë në Shaoxing, Zhejiang. Pas diplomimit, për disa vjet ishte mësues në qytetin e lindjes e më pas ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania