Blije këtë produkt
800 Lekë

Varka e pestë ( Botuar nga: Ombra GVG në 2021 )

Autori:  Monika Kompanikova
Përkthyesi:  Nonda Varfi

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ombra GVG (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 06 292 5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 219
  • Përmasat e librit: 137 x 210 x 20 mm

Njihu me Autorin

Monika Kompanikova -

Monika Kompanikova ka lindur në vitin 1979. Konsiderohet si një nga shkrimtaret më të shquara bashkëkohoretë sllovakisë Ka studiuar për pikturë dhe dizajn grafik në Akademinë e Arteve të Bukura në Bratislavë. Kompanikova është fituese e çmimeve: 2001, Short Story. 2002, New Year Greeting for Gaz de ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania